Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ E mbuluar vetëm me peshqir Hygerta Sako ndèz imagjinatën

Gazetarja e sportit Hygerta Sako ka publikuar një foto që ka ndèzur imagjinatën e të gjithë ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

E mbuluar vetëm një peshqir në trup e në kokë, Sako ka preferuar të pozojë me njërën këmbë gjysmë të ngritur dhe më një filxhan kafeje në dorë, ndërkohë që duket të jetë duke pushuar disa ditë në plazh, pas izolimit nga Covid 19.

“Jeta fillon pas një filxhani kafe,”- shkruan Sako krah fotos ku nuk kanë munguar dhe komentet pozitive për moderatoren, ndërkohë që mbetet ende mister shoqëruesi i saj në këto ditë të fillimveres. Moderatorja preferon që të jetë tepër e rezervuar me lajmet për jetën e saj private.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *