AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Humb kontrollin e makinës dhe përplaset, ish-miss Bota humb jetën

Mbretëresha e bukurisë pakistaneze, Zanib Naveed, ka mbetur e vdekur në një aksident me makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë fundjavës në Mayrland, Nju Jork, kur ajo humbi kontrollin e mjetit tip “Mercedez CL2”.

32-vjeçarja, e kurorëzuar Miss Bota Pakistan në vitin 2012, u ra kur makina e saj u përmbys dhe më pas u përlas me një bordurë, pasi humbi kontrollin e saj.  Kjo ka rezultuar fatale për Zanib, sepse mjeti u përmbys dhe ajo gjeti vdekjen e menjëhershme.

Sipas “The New York Post”, Zanib ka qenë duke marrë një kthesë kur ka humbur kontrollin e makinës dhe më pas është përplasur. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes ku e kanë nxjerrë atë nga mjeti, por fatkeqësisht ka humbur jetën menjëherë.

Ndërkohë nga hetimet e deritanishme, policia ka njoftuar se ajo nuk kishte pirë alkool dhe se ndodhej vetëm në makinë.

BILD publikoi një shkrim ku aludohej se PD ka lobuar me qindra mijë dollarë kundër integrimit të Shqipërisë dhe pa mbushur 24 orë e fshiu nga serverët e saj:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *