Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashHoroskopiTe FunditTe Gjitha

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 18 Janar 2021, shenjat që do u buzëqeshë fati

Dashi-Sfera profesionale do të jetë mjaft e favorshme, ku mundësitë e ofertave të reja nuk do të mungojnë. Nga pikëpamja sentimentale parashikohet më shumë intensitet në raport me partnerin/en.

Demi-Mund të gjendeni përballë një debati të ashpër në raportin në çift, duke iu bërë që të vlerësoni më thellë raportin me partnerin/en. Në sferën profesionale parashikohet një ditë interesante dhe pozitive.

Binjakët-Të lindurit e kësaj shenje do të jenë tejet të lodhur dhe aspak në humor gjatë kësaj dite. Parashikohet një e martë e mbushur me debate si në sferën e ndjenjave edhe në atë profesionale.

Gaforrja-Kjo ditë do të sjellë rikuperim në sferën e ndjenjave, pavarësisht se situata do jetë disi e komplikuar. Do të ndiheni të lodhur si fizikisht dhe psikologjikisht dhe me ngarkesë sa i takon sferës profesionale.

Luani-Kjo e martë do ju fusë në një fazë rikuperimi në raportin në çift, sidomos nëse keni kaluar një zënkë këto ditë. Nga pikëpamja profesionale, parashikohen disa probleme të cilave duhet t’iu kushtoni më shumë vëmendje.

Virgjëresha-Do të kaloni një ditë e cila do të jetë mjaft e ngarkuar dhe që do ju gjejë të lodhur. Këshillohet që të përqendroheni më shumë në planet për të ardhmen si dhe në përzgjedhjen e partnerit ideal të cilin duhet ta keni në krahë.

Peshorja-Mund të vendosni të programoni hapa të rëndësishëm nga pikëpamja sentimentale, ndërkohë që çiftet më stabël, parashikohen zhvillime të rëndësishme. Nga pikëpamja profesionale situata do të jetë e ekuilibruar.

Akrepi-Do të jeni nën presion në sferën profesionale, ndaj do ju duhet rikuperim forcash dhe energjie. Në raportin në çift duhet të përqendroheni më shumë.

Shigjetari-Duhet të të shfaqni më shumë vëmendje në raportin në çift, duke marrë vendime të rëndësishme sidomos në prani të syve kritikë. Për këtë arsye disa çifte mund të marrin vendim drastik duke u ndarë gjatë kësaj dite.

Bricjapi-Mund të përqendroheni në rikuperimin e një lidhje sentimentale, duke shfaqur më shumë durim në raport me partnerin/en.

Ujori-Mund të përqendroheni në rikuperimin fizik, pas një periudhe stresuese. Do përpiqeni të çoni në një nivel tjetër raportet ndërpersonale.

Peshqit-Duhet të reflektoni më shumë lidhur me përgjegjësitë në raport me një lidhje të kaluar, e cila mund të jetë e rekuperueshme. Mundësi shumë të mira shfaqen edhe në sferën profesionale.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.