Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashHoroskopiTe FunditTe Gjitha

Horoskopi i të dielës/ Ditë e favorshme për ndjenjat

Dashi
Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet në diskutim, ndërsa nga pikëpamja ekonomike, situata nuk paraqitet shumë e favorshme.

Demi
Gjatë së dielës lodhja do të jetë e pranishme. Ndërsa në punë bëni kërkesat tuaja, në mënyrë që të reagoni vrullshëm. Me afrimin e tetorit do të merrni përgjigje të rëndësishme, sidomos ata që ushtrojnë profesione të lira.

Binjakët
Lidhjet e rëndësishme, do të forcohen më shumë gjatë kësaj dite. Në punë, Saturni do të ketë ndikim të favorshëm deri në fund të vitit. Do të keni mundësi që të rikuperoni një projekt të braktisur si dhe do të ketë zhvillime të reja.

Gaforrja
Në dashuri mund të ketë ndonjë problem të vogël apo largësi, të cilat mund t’iu krijojnë shqetësime. Bëni durim! Ndërsa në punë do të ndiheni konfuz, për shkak se ka shumë gjëra me të cilat duhet të merreni.

Luani
Ndikimi i kundërt i Hënës do ju përhumbë në mendime dhe vështirë se do jeni të qetë. Në punë, nuk duhet të përhumbeni në detaje, por rifitoni dëshirën për të vepruar si dhe projektoni një event të rëndësishëm.

Virgjëresha
Mund të tërhiqeni nga një person shumë ndryshe nga ju, një ujor ose dash. Në punë, ky është moment mjaft i favorshëm për të bërë zgjedhje me rëndësi për të ardhmen.

Peshorja
E diela do të jetë mjaft pozitive, por historitë që janë në krizë do të kërkojnë vëmendje për tu menaxhuar. Në punë, nëse jeni të përfshirë në një çështje ligjore, do të dilni fitimtarë.

Akrepi
Situata astrologjike paraqitet mjaft e veçantë, ndaj bëni kujdes me partnerin/en dhe mundohuni që t’iu shmangeni polemikave. Në punë do të përballeni me momente nervozizmi, ndaj duhet të tregoheni të duruar.

Shigjetari
Me ndikimin e favorshëm të Hënës do të keni mundësi që të bëni një takim special. Në punë kjo është një periudhë premtuese, ku do të keni mundësi që të përfundoni të gjitha çështjet e mbetura pezull.

Bricjapi
Në dashuri mundohuni që të jeni të sinqertë me njerëzit që iu duan, pasi afrimi i muajit tetor do ju dhurojë emocione të bukura. Ndërsa në punë do e keni Mërkurin kundër, duke bërë që të jeni të acaruar dhe të papërqendruar.

Ujori
Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do të sjellë dyshime dhe për rrjedhojë do e keni të vështirë që të ruani qetësinë, shkruan noa.al. Në punë, nëse keni mundësi që të ndryshoni rol, mundohuni që të përfitoni.

Peshqit
Ditët e fundit të muajit, mund të kenë zhvillime pozitive për ndjenjat. Kush është i pavendosur do të qartësohet dhe shumë shpejt do të marrë një vendim. Në punë, situata paraqitet e gjallë dhe mjaft e favorshme sa i takon financave. Mërkuri do të ketë ndikim pozitiv, por gjithsesi problemet që keni nuk do të zgjidhen si me magji.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *