Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Hodhi shiritin e kapitenit ndaj Serbisë, Portugalia merr vendim për Ronaldon

Fernando Santos nuk mund të ishte më i qartë në mbrojtjen e tij ndaj Cristiano Ronaldos, pas polemikave të ditëve të fundit për gjestin e hedhjes së shiritit të kapitenit në tokë, kur shkoi në dhomën e zhveshjes i irrituar, pasi iu mohua një gol i rregullt, që do të ishte i fitores, në kohën shtesë kundër Serbisë.

“Sigurisht që ai do të vazhdojë të jetë kapiten, askush të mos ofendohet nga ai gjest. Ai është një shembull kombëtar dhe ju e keni shkruar mijëra here këtë gjë, – deklaroi prerazi trajneri portugez, kur u pyet nga një gazetar, nëse reagimi i Ronaldos mund t’i kushtonte atij shiritin.

“Nëse do të kishte fyer një koleg ose federatë, ne mund ta studionim situatën, por unë nuk kam parë asgjë nga këto”, vijoi më tej Santos.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.