Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Historia emocionuese e heroit 6-vjeçar, u pèrlesh me qenin për të mbròjtur motrën e vogël, përfundon me 90 qèpje në fytyrë

Një 6-vjeçar i ka shpëtuar  jetën motrës së tij më të vogël pasi kjo e fundit u sùlmua nga një qen. Më datë 9 korrik, Bridger Walker pa motrën e tij  të cilën po e sùlmonte një qen 1-vjeçar dhe mënjëherë  vrapoi drejt saj për ta shpëtuar. Bridger përfundoi duke u káfshuar në faqe nga qeni. Djaloshit të vogël iu deshën rreth dy orë òperacion dhe më shumë se 90 qèpje për të rregulluar fytyrën e tij.

Ngjarjen e ka bërë publike aktorja e njohur Anne Hathaway e cila e zbuloi rastësisht heroizmin e vogëlushit në rrjetin social “Instagram.

Vogëlushin është cilësuar si hero nga ana e aktores, duke shtuar: “Shpresoj që në jetë të kem gjysmën e gùximit që ke treguar ti, Bridger”. Vogëlushi është fans i “Avangers” dhe këtë e ka zbuluar një e afërme e tij në rrjetet sociale. Aktorët të cilët kanë luajtur në seritë e famshme të prodhimit hollivudian, nuk kanë komentuar ende publikisht, megjithatë pritet që kjo histori të mos kalojë pa vëmendje. Një hero i vërtetë Bridger!

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *