Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKulturëTe FunditTe Gjitha

Historia do të shpërbëhet, Avni Delvina: Beteja ndaj sovranitetit do të fitohet por atdhetarë nuk do të ketë më

Piktori i njohur Avni Delvina nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në Facebook ditën e sotme ka ndar më audiencën grafikë nga cikli “Fitorja e Globalistëve”.

Në foton e publikuar Delivina ka zgjedhur të ndërroj rolet e një prej figurave ikon të Tiranës por dhe të Shqipërisë, Skënderbeu mbi kal.

Ai ka vendosur kokën e Skënderbeut tek trupi i kalit por kokën e kalit në trupin e Skënderbeut duke e shoqëruar me një mbishkrim.

Në të githë kuptimin e grafikës së përpunuar ai ka dashur t’i përciell audiencës mesazin se si do të shpërbëhet historia pas fitores së globalistve, të cilët synojnë të fitojnë betejën ndaj sovranitetit, shprehet Delvina.

Postimi i plotë:

Grafike nga cikli “Fitorja e Globalisteve”
Ka shume gjasa qe globalistet ta fitojne betejen ndaj sovranisteve….Do te kemi nje bote me nje mendim unik dhe nje model dominues…Sdo te kete me pika referimi e pasione per atdheun. Nuk do te kete me nevoje per atdhetare…Ne grafike paraqitet metamorfoza se si do te shperbehet historia pas fitores se globalisteve.

(S.A/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close