Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Hidhet shorti i çerekfinaleve të Champions League,  cilat janë supersfidat që na presin

Tetë skuadra më të mira të Champions League kanë mësuar kundërshtarët e tyre. Është hedhur sot në Nion të Zvicrës shorti i raundit çerekfinal dhe gjysmëfinal të kompeticionit më të rëndësishëm për klube.

KATËR SFIDAT ÇEREKFINALE
Manchester City-Dortmund
Porto-Chelsea
Bayern Munchen-PSG

Real Madrid-Liverpool

DY SFIDAT GJYSMËFINALE
Fituesi i çiftit 3- Fituesi i çiftit 1
Fituesi i çiftit 4-fituesi i çiftit 2

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 564 votes
  564 votes 4%
  564 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13589
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.