Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Hidhet nga kati i shtatë i pallatit 44 vjeçari në Tiranë, gjen vdekjen e menjëhershme (Pamjet)

Një 44 vjeçar është hedhur nga kati i 7 i një pallati në Tiranë, ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur pranë qytetit studenti, tek terminali, ndërsa shkaqet e hedhjes së 44 vjeçarit nuk dihen ende.
Forcat policore kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Nga informacioni paraprak që vjen nga autoritetet policore, dyshohet se 44 vjeçari me inicialet E.K, vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Njoftimi i Plotë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.04.2021, rreth orës 10:50, në rrugën “Gramoz Pashko”, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte, shtetasi E. K., 44 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.