Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pamjet/ Zjárr në Lezhë, flákët démtojnë hekurudhën në Blinisht

Në afërsi të fshatit Piraj të Njësisë Administrative të Blinishtit të Lezhës ka rënë zjárr i cili ka pùshtuar hekurudhën dhe po dígjen binarët e saj.

Zjárri i favorizuar nga era po avancon me shpejtësi ndërkohë që zjárrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për lokalizimin e flákëve. Deri tani nuk ka njoftime për déme në banesa.

Fatmirsisht vatrat e zjárrit janë jashtë qendrave te banuara, por kanë démtuar binaret e hekurudhes ne një gjatësi të konsiderueshme.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *