Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Harrojeni “Bon Bon”, Era Istrefi sjell fiksimin e ri (VIDEO)

Të gjithë u dashuruan pas këngës ritmike “Bon Bon”.

Kënga u lançua rreth dy vite më parë dhe mori një famë ndërkombëtare dhe i hapi dyert Era Istrefi drejt një karriere afatgjatë.

Dhe mesa duket I njëjti sukses do të vijë për Erën me këngën e re.

Ditën e sotme këngëtarja shqiptare ka hedhur më në fund në treg këngën “Origami”.

Ky është një bashkëpunim me DJ-in e famshëm Maphorisa, i cili njihet për bashkëpunimin me Major Lazer.

Dëgjojeni këngën në videon e mëposhtme.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *