Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Hapni këmbët vetëm për një natë”, irritohet Stresi: A kanë prindër këto k….

Reperi i njohur, Stresi, ka shpërthyer keq ndaj femrave. Përmes “Instagramit”, Stresi iu drejtohet të gjitha femrave që shesin trupin dhe dinjitetin e tyre.

Ai shprehet i revlotuar nga kjo sjellje e tyre dhe kërkon që të rrinë larg tij.

“Edhe një dëshirë të vetme kam zot na i largon bitchat se o bo Tirana prostitucion i gjallë bllakkkkk. A kanë prindër a s’kanë këto k…. A kanë dinjitet, a s’kanë. Kaq e lehtë është për ju të hapni këmbët just for one night. Repsket për nonat tona, Zoti i bekoftë përjetë”, ka shkruar Stresi.

(M. I./ Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *