Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Hapi këmbët…”, ndjekësi bën komentin epik në fotot seksi të Elvana Gjatës (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, i ka surprizuar fansat e saj një ditë më parë, teksa ka postuar disa fotografi në “Instagram”.

Ajo shfaqet e veshur me një veshje të veçantë dhe shumë stil. Ndërkohë pozat e saj janë pëlqyer menjëherë dhe fansat nuk i kanë kursyer komentet.

E përveç komplimenteve, Elvana ka marrë edhe komente jo fort të këndshme. Në fotot e Elvanës vihet re një koment tejet negative dhe ironik ndaj këngëtares, marrë shkas nga pozicioni që ajo ka pozuar.

“Hapi këmbët futi mikunnn”-shkruan një ndjekëse e Elvanës krahas fotove të saj. Ndërkohë këngëtarja nuk ka reaguar në lidhje me këtë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *