Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Haki Çako i shmanget takimit me Ilir Metën, mbyllet në makinë (VIDEO)

“Unë jam Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, nuk jam lider politik” me këtë deklaratë, Haki Çako zgjodhi të anashkalonte sulmet e LSI-së dhe kërkesën e tyre për shkarkim. Këtë koment ai e ka bërë para mediave.

LSI ka kërkuar largimin e tij nga detyra, për kanabizimin e vendit, përdorimin e policisë për zgjedhje dhe kriminalizimin e uniformave blu.

Ilir Metën, e anashkaloi edhe fizikisht. Të dy ishin në homazhet për Nikoll Vatnikajn, shefin e komisariatit që u nda para kohe nga jeta.

Nga video e publikuar nga ” Lapsi.al” dallohen dy makinat e Metës dhe Çakos, parkuar përballë Pallatit të Kongreseve.  

(E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *