Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Hajde surprizë hajde: Marku ia bën ditëlindjen të paharrueshme Rudina Dembacajt

Rudina Dembacaj ka festuar sdje itëlindjen ndryshe nga çdo vit më parë, në spital siç ka treguar ajo pranë babait të saj, megjithatë ndjekësit janë kujdesur ta urojnë me fjalët më të ëmbla. Në këtë ditë speciale për Rudinën nuk ka munguar as surpriza e partnerit të saj, Mark Frroku.

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ disa video ku ka zbuluar fishekzjarret shumëngjyrëshe që kanë përshkruar qiellin dhe krah tyre ka shkruar: “Faleminderit dashuria ime”.

Ndonëse Dembacaj nuk ka festuar si vitet e kaluara, duket se Marku është kujdesur të krijojë kujtimet më të bukura për të duke e surprizuar në këtë formë. Po ashtu pjesë e ditëlindjes kanë qenë dhe vajzat e ish-deputetit, të cilat nuk i kanë kursyer urimet në drejtim të aktores.

Po ashtu vetë Rudina ka postuar një foto ku shihet duke mbështetur kokën te shpatullat e Frrokut.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *