Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Trágjike/ Qèlloi ish-partneren e tij, aktori i njohur i Hollivudit 29-vjeçar bën më pas vetëvrásje

Aktori Hagen Mills ka vdèkur pasi dyshohet se ka tentuar të kryejë një vetëvrásje në Kentucky. 29-vjeçari, i cili luajti rolin kryesor në “Shporta” të FX, u gjet i vdèkur në Mayfield, Ngjarja ka ndodhur të martën dhe dyshohet se ka qèlluar një grua në një rezidencë, konfirmoi Departamenti i Policisë Mayfield për Fox News.

Sipas shefit të policisë Mayfield, Nathan Kent, oficerët iu përgjigjën një thirrje pas orës 5:45 p.m. të martën për një grua që ishte qèlluar. Pas mbërritjes së tyre, oficerët takuan një grua të quajtur Erica Price, 34 vjeç, të Mayfield, e cila kishte “plágë me ármë në krah dhe kraharor”, tha policia.

Price njoftoi oficerët se sulmuesi ishte Mills, i cili e kishte qèlluar atë dhe më pas ia ktheu ármën vetes, tha policia. Sipas policisë, Pricemimi është transportuar në spital për trajtim dhe është mësohet se ndodhet në gjendje të qëndrueshme që nga pasditen e së Mërkurës.

Pas kryerjes së një hetimi, policia konfirmoi që Price është nëna e vajzës së re të Mills. Vajza e Mills dhe nëna e Price ishin të dyja të pranishme në shtëpi në kohën e incidentit, por nuk u plágosën, tha policia. Departamenti i Policisë Mayfield tha që tani po heton incidentin si një përpjekje vrásje dhe vetëvrásje. Sipas një faqe IMDb për Mills, aktori 29-vjeçar ishte më i njohur për rolet e tij në “Shporta”, “Dicks suedeze” dhe “Bonnie & Clyde: Justified”

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *