Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Habit para Pashkëve Rudina Magjistari, publikon bidesën e rrallë me vajzën (FOTO)

Rudina Magjistari, moderatorja e njohur e programit ‘Rudina’ është treguar prej vitesh shumë diskrete në lidhje me vajzën e saj Mia dhe rrallëherë publikon foto me të për të mos thënë aspak. Në ato postime që publikon mundohet që gjithmonë ta fshehë fytyrën e saj.

Së fundmi, moderatorja si rrallëherë ka publikuar një video ku dëgjohet duke biseduar me të bijën, Mian.

Gjatë bisedës dëgjohet teksa Rudian e pyet të voglën nëse i pëlqen apo jo veza e Pashkës, ku ishte e stampuar fotua e saj.

Mia shprehet se i pëlqen por më tepër gërsheti Rudines, duke i thënë gjithashtu se e do shumë.

 

 

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *