Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Habit Alketa Vejsiu! Moderatorja e bën për herë të parë (FOTO)

Moderatorja e famshme i la pushimet e Bahamasit pas dhe po shijon Val Gardenian e Italisë të mbuluar nga dëbora.

Moderatoja ka postuar gjithnjë foto të thjeshta.

Mirëpo ditën e sotme në rrjetet sociale, keni mundësinë të shikoni foto nga shtrati të Aleketa Vejsiut.

Si asnjëherë më parë, moderatorja ka postuar një foto nga shtrati ku shfaq vetëm këmbët e saj dhe pamjen e mrekullueshme që ka përballë.

(F.M/Faxweb)

FGH_A.jpg

xdrg_s3.jpg

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *