AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Guxon sërish Manjola Nallbani, ekspozon format me bikini

Manjola Nallbani është ndër këngëtaret më në zë në vendin tonë.

Ajo gjithmonë ka ditur ta mbaje të shkëputur jetën private nga ajo publike.

Mirëpo së fundmi ka treguar se është me pushime, madje ka publikuar edhe foto me bikini.

Ia vlen të themi se këngëtarja duket shumë në formë dhe mjaft sensuale në foton ku shihet duke konsumuar një kafe.

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *