Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashRajoniTe FunditTe Gjitha

Gruevski në arrati nuk po vuan dhe aq shumë, kapet ‘mat’ duke festuar në jaht (FOTO)

Ka qenë gazetari, Balezh Ceko ai që në llogarinë e tij në Twitter ka hedhur disa fotografi nga ish-kryeministri Gruevski i cili ishte i pranishëm në një festë.

Sipas redaksisë së portalit 444.hu, Gruevski ka qenë i pranishëm në një ngjarje lidhur me biznesin e quajtur “Biznes Ahengu, Budapest”.

Mësohet se ai është takuar me ndihmës sekretarin shtetëror të ministrisë së Punëve të Jashtme hungareze, Jshtvan Jo në një banesë në pronësi të dy shtetasve kinez, e cila më pas u deklaruar se ishte e shërbimeve të inteligjencës hungareze.

Menjëherë pas ngjarjes MPJ-ja e Hungarisë është përgjigjur se për takimin nuk është bërë asgjë e jashtëzakonshme dhe se një i punësuar i MPJ-së mund të mbajë kontakte me një ish-kryeministër me karrierë

Nga MPJ-ja e Hungarisë i janë përgjigjur portalit për takimin duke theksuar se nuk është asgjë e jashtëzakonshme që një i punësuar i MPJ-së të mbajë kontakte me një ish-kryeministër

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.