Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Gruaja zgjohet nga koma pas 2 muajsh dhe merr vesh lajmin shkatërrues

Lisa Dallow, një grua nga Australia kishte rënë në koma që prej dy muajsh, që pas shpërthimit të vullkanit në Ishullin e Bardhë të Zelandës së Re. Vullkani shpërtheu në muajin dhjetor dhe 20 persona humbën jetën.

Lisa u zgjua, mirëpo me rifitimin e ndërgjegjes mori vesh një lajm shkatërrues. Nga katastrofa natyrore ajo kishte humbur të shoqin dhe vajzën 15 vjeçare.

Të afërmit e saj kanë treguar për mediat se Lisa nuk mban mend shumë gjëra rreth ngjarjes por mban mend njerëzit që thërrisnin “Vrapo”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *