Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gruaja shtatzënë në gjendje të rëndë pas përplasjes duke ecur në trotuar, makina luksoze drejtohet nga djali ish-drejtorit të Policisë (EMRI)

Makina luksoze që përplasi rëndë një grua shtatzënë këtë të enjte në Tiranë drejtohej nga Jehon Breçani, djali i ish-drejtorit të Policisë, Erzen Breçani.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë pasditën e kësaj të enjteje, si pasojë e të cilit është dëmtuar rëndë një shtetase rreth 30 vjeçe.

Në lidhje me ngjarjen në fjalë ka reaguar dhe Policia e Shtetit, e cila bën me dije se është shoqeruar drejtuesi i mjetit, një 19 vjeçar, i cili shkaktoi aksidentin në rrugën “Xhanfize Keko”.

Mësohet se 19 vjeçari i shoqeruar në Polici është djali i Erzen Breçanit, fotot me makina të shtrenjta të së cilit nuk kanë munguar në Instagram as ditën e sotme dhe vetëm pak orë para aksidentit.

(E.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.