AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Gruaja shqiptare përdhunohet nga 20 burra njëkohësisht, si abuzoi burri për 10 vite me rradhë

Një grua me origjinë shqiptare është përdhunuar dhe abuzuar seksualisht për dhjete vite me rradhë. Gjithashka u bë e ditur vetëm pasi gruaja shqiptare gjeti guximin të denoncojë dhe të tregojë atë që ka ndodhte në një apartament të bashkisë, në provincën e Cosenza.

Mediat italiane raportojnë se gjithshka filloi me një lidhje jashtëmartesore midis një gruaje shqiptare dhe një burri, i cili me kalimin e kohës është kthyer në një makth të vërtetë për të. Një marrëdhënie sentimentale u shndërrua në 10 vjet tortura dhe dhunë.

Burri e ka detyruar vajzën që të kryejë marrëdhënje seksuale edhe me burra të tjerë, për gjatë 10 vietve. Rasti më i keq ka qenë me 20 burra njëkohësisht.

Në apartamentin ku ndodhnin abuzimet seksuale u gjetën gjetën dhe mjete për praktika sadomazokiste.

Pas denoncimit të gruas shqiptare, 5 persona u arrestuan nga policia e Cosenza, ku akuzohen për dhunë seksuale në grup dhe zhvatje.

Fjalët Kyce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *