Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

E rëndë/ Mbeti shtatzënë me të fejuarin, gruaja tenton vetëvrasjen

Një grua në Prizren  ka tentuar të vetëvrasjen duke konsumuar sasi të tepruar të ilaceve. Policia në Kosovë njofton se vendosi të kryente këtë veprim pasi mësoi se kishte mbetur shtatzënë me të fejtuarin.

“Prizren 14.09.2020 – 19:20. Është raportuar se viktima femër kosovare ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepruar te barnave. Sipas viktimës, motivi ishte për arsye se e njëjta kishte mbetur shtatzënë me të fejuarit e saj të dyshuarin mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *