Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShëndetiTe FunditTe Gjitha

Gruaja me dy mitra sfidon fjalët e mjekëve, lind ‘fëmijën e mrekullisë’

Një grua me dy mitra, së cilës mjekët i kishin thënë se mundësitë për të mbetur shtatzënë i ishin përgjysmuar, do të festojë së afërmi ditëlindjen e parë të ‘foshnjës së mrekullive’

Kur Emma Johns nga Goole, East Yorkshire, u diagnostikua me didelfi uterusi, ajo pati frikë se nuk do të mbetej kurrë shtatzënë.

Duke dashur të bëhej mama para të 30-ave, ajo dhe i fejuari i saj filluan të provonin për një fëmi në fillim të 2019.

Për mrekullinë e të gjithëve, ajo arriti të mbeste shtatzënë që në muajin e parë të përpjekjes.

Emma shprehet për fëmijën e saj: “Unë e shoh atë si një mrekulli. Nuk mendova se do të mund të kisha një fëmijë pas diagnozës.”

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *