Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

Gruaja bëhet virale për shkak të incidentit në kuzhinë, harroi hapin e rëndësishëm teksa pastronte mikrovalën…

Një grua dhe historia e saj janë bërë virale pas një incidenti qesharak. Ajo donte të provone një metodë të parë në internet për të pastruar mikrovalën, por një hap i harruar i shkaktoi edhe më shumë rrëmujë për të pastruar.

Metoda e pastrimit përfshin vendosjen e një limoni të prerë në një tas të mbushur me ujë ose uthull dhe më pas vendosjen e tij në mikrovalë për një minutë.

Por gruaja harroi hapin e rëndësishëm dhe nuk e futi limonin në ujë. Ai shpërtheu dhe ia bëri mikrovalën shumë më të pistë se më parë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *