Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gruaja 31 vjet më e vogël e aktorit të njohur, vihet në “siklet” nga ish-bashkëshortja e tij

Aktori i njohur francez, Vincent Cassel, i befasoi të gjithë kur lidhi kurorë me Tina Kunakey, 31 vjet më e vogël se ai, pasi u nda nga bashkëshortja seks symbol, Monica Belluci.

Cassel qendroi për 17 vjet i martuar me Bellucci dhe ka dy vajza me të.

Ndërsa tani pret të bëhet baba edhe nga Kunakey.

Kjo e fundit ndërkohë, është pyetur në rrjetet sociale se çfarë mendin për ish-bashkëshorten e të shoqit.

“A mendon se Monica Bellucci është e bukur”, ishte pyetja me spec e një komentuesi për 21-vjeçaren.

Tina u përgjigj me germa kapitale “PO”!!

Dhe s’kishte si thoshte ndryshe, pasi për vite me radhë Belucci është konsideruar si një ndër femrat më seksi në botë.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.