Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vrásja për kondicionerin, dërgohet për gjykim dosja e Griseldo Kusit, avokati kërkoi të kalohej si krim nga pakujdesia

Gjykata e Tiranës dërgon për gjykim të pandehurin Griseldo Kusi, i akuzuar për vrásjet e Indrit Çela në gusht të 2019.

Griseldo Kusi është marrë i pandehur me akuzën e vrásjes me paramendim. Avokati kërkoi që akuza të ndryshohej për vrásje nga pakujdesia, kërkesë e cila u rrëzua nga ana e gjykatës.

Gjyqi në themel nis në Shtator, pas hedhjes së shortit për zgjedhjen e trupës gjykuese. Të pandehur Albano e Bujar Kusi dhe Ferdinand Bakalli me akuzën veprime që pëngojnë zbulimin e së vërtetës

Të pandehurit Luan Çaka dhe Ali Sula për veprat moskallëzim krimi dhe veprime që pëngojnë zbulimin e së vërtetës.

6 të pandehurit për vrásjen e Çelës kërkuan në Gjykatën e Tiranës gjykim të shkurtuar. Indrit Çela punonte teknik kundicionorem u vra në vilën e familjes Kusi më 22 gusht 2019.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *