Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Greqi / Përmbyset autobusi në Dramë, 14 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi ku një autobus me është përmbysur në rrugë. Për pasojë 14 persona janë plagosur.

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes në rrugën kombëtare Athinë-Dramë pranë fshatit Bafra në afërsi të Amfipolit.

Të plagosuri janë janë dërguar në spitalin e përgjithshëm në Dramë dhe Serres. (B.H/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *