Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Greqi/ Goditet një tjetër grup trafiku droge, 3 shqiptarë në pranga

Policia në Greqi ka goditur një tjetër grup të trafikut të drogës në Athinë ku tre shqiptarë kanë përfunduar në pranga.

Gjatë kontrollit në banesat e tyre janë gjetur dhe sekuestruar 1 kg 295 gram heroinë, 6 kg 300 gram përzierës, 480 gram marijuanë, 1 makinë, 3 peshore, 600 euro, 1 prese metalike, 4 celulare etj.

Shqiptarët e arrestuar janë të moshës 28, 36 dhe 51-vjeç.

 

(B.H/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *