Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

‘Tapë’ duke ia marrë këngës dhe valles, shefi i rendit dhe 5 pòlicët e pèsojnë kèq (VIDEO)

Janë pezulluar nga detyra shefi i rendit dhe 5 efektivë pòlicie në Gramsh pas publikimit të një videoje që bëri xhiron e rrjetit ku dukeshin në gjendje të dehur dhe ia morën këngës e valles gjatë një aksioni për kontrollin e territorit për mbjelljen e bimëve narkòtike.

Në videon skándaloze që ka mbërritur në redaksinë e Faxweb.al, disa efektivë pòlicie duket se e kanë harruar punën për të festuar. Ata kishin shkuar për áksion në Gramsh për sekuestrím háshashi dhe janë bashkuar me banorët e zonës për të shijuar disa momente qejfi.

Ata mësohet se sapo kishin përfunduar aksionijn dhe janë takuar me një këngëtar të zonës ku edhe kanë harruar uniformën që mbanin veshur duke iia marrë këngës, rakisë dhe valles.

Nën efektin e alkòolit, këndojnë e kërcejnë dhe filmojnë njëri-tjetrin duke qeshur. Ditët e fundit janë bërë áksione kundër kultívimit të háshashit në të gjithë vendin. Pas një hetimi disa mujor, dje u vunë në pránga 19 persona, mes të cilëve ishin edhe efektivë pòlicie.


(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *