Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Grabitet gjatë natës depoja farmaceutike në Tiranë, merren rreth 20 milionë lekë ilaçe

Një depo faramaceutike në zonën e Laprakës ka rënë pre e grabitjes me thyerje gjatë natës.

Burime bëjnë me dije se janë marrë medikamente me vlerë deri në 2 milionë lekë të reja, ndërkohë që ende nuk dihet se cilët janë autorët.

Ka qenë pronari i depos farmaceutike ai që ka njoftuar Policinë për grabitjen, pasi mëngjesin e sotëm ka konstatuar thyerjen e derës.

Policia ka nisur hetimin për identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj grabitje.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.