Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Grabitet banka në qendër të Shijakut, autorët thyejnë bankomatin dhe zyrat

Një tjetër grabitje e bankave ka ndodhur mëngjesin e sotëm në vend, pikërisht në qendër të Shijakut.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit, ku grabitësit kanë thyer bankomatin e një banke të nivelit të dytë.

Më pas ata kanë thyer dhe xhamin e godines, dhe kanë hyrë brenda në bankë, ndërsa nuk dihet sasia e parave që janë marrë prej aty.

Policia ende nuk ka dhënë një njoftim për ngjarjen.

(E.K/FAXWEB.AL)

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *