Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Grabitet banesa e biznesmenit, zbulohet shuma e majme e parave që është marrë (Emri)

Një grabitje ka ndodhur në banesën e një biznesmeni dhe mësohet se janë marrë rreth 2 milionë lekë të reja.

Në momentin e grabitjes së banesës nuk ka pasur asnjë familjar brenda ndërsa mësohet se ajo është në pronësi të Lutfi Bicit që merret me përpunimin e drurit.

Banesa ndodhet në lagjen “Skënderbej” e njohur ndryshe “Fushë Mbret” ndërsa ngjarja ka ndodhur ditën e diel por vetëm mbrëmjen e sotme është bërë publike.

Nga ana tjetër ende nuk ka një njoftim zyrtar të Policisë së Elbasanit lidhur me ngjarjen dhe hetimet që po kryen.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *