Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Grabiten gjatë natës dy lokale në Memaliaj, në kërkim autorët

Dy lokale në Memaliaj kanë rënë pre e grabitjeve gjatë natës. Mësohet se janë grabitur lokalet në pronësi të shtetasve Muharrem Merdani dhe Qazim Velaj.

Nuk dihet shuma e parave të grabitura apo sendeve të tjera me vlerë. Ende nuk ka informacione nëse këto grabitje janë kryer nga persona të ndryshëm, apo nga të njëtët persona në bashkëpunim me njëri-tjetrin.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të grabitjeve. (XH.A/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *