Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Gold AG reagon për shtrëngimin e masave kufizuese në Kosovë: Si të vjen Ramazani virusi egërsohet, na keni lodhë

Qeveria e Kosovës ka miratuar së fundi masat e reja anti-Covid të cilat do të jenë në fuqi nga data 7 deri më 18 prill, ndërsa është vendosur ashpërsimi i masave kufizuese.

Pas këtij vendimi ka reaguar reperi i njohur Gold Ag, i cili ironizuar duke thënë se po i ashpërsojnë masat pasi është afër fillimi i muajit të Ramazanit.

“Si tvjen Ramazani virusi egersohet interesant. O ja çelne krejt ja mshelne krejt se na keni lodhë”, shkroi reperi.

Mes masave të reja që janë marrë në Kosovë, është dhe ajo për mbylljen e bareve dhe restoranteve, si dhe kalimi i shkollave online, për të paktën dy javë.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.