Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Goditja ‘magjike’ e Milot Rashicës, i jep fitoren Werderit në minutën e 96-të (VIDEO)

Milot Rashica, ia ka siguruar fitoren Werder Bremenit në Bundesligën gjermane kundër Entracht Frankfurtit.

Sulmuesi që aktivizohet në përfaqësuesen e Kosovës, shënoi sot një supergol ndaj Frankfurt nga goditja e lirë.

Në minutën e 6-të shtesë, gjyqtari kryesor akordon një goditje dënimi në favor të skuadrës së Rashicës dhe është pikërisht ky i fundit që merr përsipër ekzekutimin e saj duke godituar në cepin e djathtë të portës, duke mos i dhënë asnjë mundësi portierit kundërshtarë.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *