Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Goditi me sende të forta të afërmin për çështje pronash, arrestohet 21-vjeçari

Policia e Librazhdit ka vënë në pranga shtetasin A.A., 21 vjeç, banues në këtë qytet. Arrestimi i tij u bë pasi  ka  goditur me sende të forta, shtetasin Sh.A., 50 vjeç.

Si dhe u proceduan penalisht në gjendje të lirë shtetasit: L.A., M.A., D.A., Sh.A., banues në  Librazhd,  pasi  janë konfliktuar me njëri-tjetrin për motive pronësie.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprën penale ” Dhuna në familje e kryer në bashkëpunim”.

(E.K/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *