AktualitetTe Gjitha

Dy vëllezër goditën dhe kundërshtuan punonjësin e policisë, njëri prej tyre në pranga

Policia e Durrësit ka arrestuar një persona pasi kundërshtoi dhe goditi punonjësit e policisë. Në pranga ka rënë 30-vejçari Mario Dalipi. Po kështu vëllai i tij është në porcedim penal për këtë ngjarje. vijon.. (J.V/Shuplaka)

prangaaa

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *