Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Goca e babit: Bes Kallaku publikon momentin e ëmbël me Ajkën në krahë

Që prej korrikut të vitit të kaluar, jeta e Besit dhe Xhensilës ka ndryshuar tërësisht me ardhjen në jetë të Ajkës. Çifti e ka përqëndruar të gjithë vëmendjen tek ajo dhe tanimë prej kohësh kanë nisur të publikojnë edhe foto e video me të në rrjete sociale.

Pak më parë Besi ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet Ajka e cila përqafon babin dhe dorën e saj të vockël e ka hedhur në shpatullën e tij.

“Ça m’ke bo”, shkruan Besi krah fotos duke etiketuar Xhensilën e duke treguar kështu se ajo i ka falur gjithë botën.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *