Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjysmë ton hashash e nisur nga Shqipëria, kapet gomonia në Itali

Një gomone është ndaluar nga autoritetet italiane në brigjet e Barit ku pas kontrolleve ka rezultuar se brenda saj po transportohej 450 kg lëndë narkotike, e cilësuar si Kanabis Sativa.

Sipas mediave të vendit fqinj, droga ishte nisur nga Shqipëria ndërsa është vënë në pranga nga ‘Guardia di Financa’ skafisti italian, një 48-vjeçar.

Autoritetet italiane thanë në njoftimin për mediat se gomonia ishte 6 metra e gjatë dhe e pajisur me një motor të fuqishëm.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *