Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKulturëShowBizTe FunditTe Gjitha

“Gjyqi i Eni Çobanit është banal”, juristja reagon ndaj Agron Llakajt (FOTO)

“Nëqoftëse ka një pjesë banale te Ardit Gjebrea është pikërisht gjyqi i Eni Çobanit. Dhe si të tillë unë e kam marrë gjetje për të demaskuar këtë lloj gjyqi, pasi ajo mund të jetë një avokate e së drejtës, por ajo është një banalitet. Dhe duke u nisur nga popull kështu si jemi ne, që i ka sytë te ekrani për punë dhe për të ardhme, këtë do ta quaja banalitet, varfëri shpirtërore e njerëzve që nuk kuptojnë se ç’do të thotë të ndërtosh të ardhmen,”- kështu është shprehur aktori Agron Llakaj në një intervistë për emisionin radiofonik “Chaud Patate”.

Kjo ka qenë një nga deklaratat më të komentuara të ditës së sotme.

Menjëherë ka ardhur reagimi i juristes, e cila shprehet se çdo njeri ka të drejtë të shprehë mendimin e tij.

“Te jesh i lire eshte e drejte themelore e cdo kujt qe vjen ne jete,por te jetosh dhe te flasesh si njeri i lire eshte virtyt dhe vlere,”- shkruan Çobani krahas një fotoje.

Supozohet që kjo duhet të jetë një kundërpërgjigjië ndaj aktorit, pavarsisht se juristja nuk ka përmendur emra.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.