Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Drejtoi operacionin për shembjen e Teatrit, Gjovalin Loka ngjitet në tarracën e ministrisë së Brendshme (FOTO)

Nën  drejtimin e Drejtorit të  Rendit dhe Sigurisë Publike Gjovalin Loka u realizua shembja e godinës së Teatrit Kombëtar ndërkohë që Faxweb.al ka siguruar foto të tij në tarracën e godinës së Ministrisë së brendshme pak minuta më parë.

Me sa duket, Loka ka për të drejtuar edhe mbarëvajtjen e protestës së sotme  të thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit mbështetur edhe nga subjektet politike të opozitës jashtë parlamentare.

Loka ka drejtuar trupat e rendit edhe në protestat e kaluara të opozitës, ndërsa në shumë raste është përdorur gaz lotsjellës dhe dhùnë mbi protestuesit.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *