Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Nuk mban maskë për shkak të sëmundjes/ Policia gjobit klienten që shëtiste ‘e pambrojtur’ në supermarket (VIDEO)

Një grua është gjobitur nga policia në një supermarket në West Midlands pasi kishte thyer vendimin e mbajtjes së maskës për tu mbrojtur nga koronavirusi. Pamjet e bëra publike nga mediat e huaja tregojnë dy oficerë që ndalojnë një kliente dhe i thonë se i mungon maska.

Ndonëse ajo deklaroi se nuk mund ta mbajë maskën për shkak të gjendjes shëndetësore që ka dhe i tregoi prova për këtë, oficerja e hodhi poshtë duke i thënë se po i tregon dicka të marrë nga interneti.

“Ne do të bëjmë atë që duhet. Do ti marrim detajet e kësaj gruaje”, i thotë policja kolegut të saj. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *