Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Gjoba dhe arrestime, 8 të rinjtë shqiptarë kapen në Greqi duke festuar në kohë pandemie

Tetë të rinj shqiptarë janë zbuluar nga policia greke duke festuar në një shtëpi të marrë me qira në ishullin Kos.

Të rinjtë po festonin nëkohë pandemie në apartamentin e marrë me qira nga një 20 vjeçar, i cili u arrestua mëngjesin e sotëm.

Një gjoba me vlerë 3,000 euro u vendos gjithashtu për 20-vjecarin në fjalë, raportojnë mediat greke, ndërsa pjesa tjetër që morën pjesë në festë do të duhet të paguajnë një gjobë prej 300 euro.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.