Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Gjithë ditën luan PS’, Almeda kapet me Tolgën live në emision, ai i kthehet: Ti bën namin nëse…

Almeda dhe Tolgahan janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun, por edhe ata ashtu si të gjithë çiftet e tjera kanë zënkat e tyre të vogla. Almeda dhe Tolga ishin të ftuar në një emision turk së fundmi në televizionin “Kanal D”, ku gjatë intervistës bukuroshja shqiptare u ankua. Ajo tregoi se Tloga luan gjithë ditë ply station dhe kjo gjë e acaron shumë.

“Tolgahan luan gjithë ditën playstation, e kuptova që nuk heq dorë dhe ndava katet”, tha Almeda. Ndërsa Tolga iu kthye: “Ka shumë vende në shtëpi ku mund të qëndrosh”.

Pas Almedës, u ankua edhe Tolga, i cili tregoi se ajo bën namin nëse ai bën rrëmujë. “Shtëpia jonë është shumë e pastër, por sikur të lë edhe gotën e çajit pranë divanit, Almeda bën namin”, tregoi aktori. “Tolga është kaq rrëmujaxhi. E provon një bluzë dhe e lë aty”, tha Almeda.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *