Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Gjithçka po bëhet serioze… Drake takon binjakët e Jennifer Lopez-it

Në fillim u duk sikur ishte thjesht një lojë midis dy këngëtarëve dhe por në fakt është e vërteta kështu. Mbrëmjen e djeshme JenniferLopez dhe Drake janë parë të darkojnë në një vend romantik duke zënë të gjithë tarracën e një restoranti në Los Angeles nga ku burime thonë se të dy kanë ndjenjur shumë pranë njëri tjetrit.

Po kështu burime shumë pranë çiftit, kanë thënë për “PEOPLE” se reperi qëndron shumë në shtëpinë e Lopez-it, çka na bën të kuptojmë se ai është familjarizuar tashmë edhe me binjakët e këngëtares nga martesa me Marc Anthony. e pra dashuria mes tyre sa vjen edhe rritet, ndoshta edhe një martesë në ardhmen. Gjithsesi gjithçka mbetet pë t’u parë. (J.V/Shuplaka)

 

drake-4

 

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.