Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gjiko rrëfen fillimet e lidhjes me Elita Rudin: Burri i fortë ja fut gjumit

Janë përfolur shumë gjatë për një lidhje mes tyre, deri sa vetëm verën e kaluar, Elita Rudi dhe Gjiko konfirmuan gjithçka me anë të fotove të postuara në rrjetet sociale.

Të ftuar në “Xing me Ermalin”, reperi dhe moderatorja kanë folur për fillimet e njohjes së tyre.

“Gjiko më ka bërë për vete vetëm sepse më ka lënë të flas. Rregulli i parë për të bërë një femër për vete është ta lesh të flasë”, tregon Elita.

“Burri i fortë vetëm ja fut gjumit dhe thotë fol vetë,”- vijon Gjiko me shaka.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *