Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gjeti qime në pjatë, Renato Mekolli qeth zero konkurrentët në ‘Hell’s kitchen’

Në puntatën e djeshme të “Hell’s kitchen”, Renato Mekolli është nxehur pasi ka gjetur një qime në pjatë dhe ka marrë vendimin e papritur për konkurrentët.

Shefi i kuzhinës i kërkoi konkurrentëve të gjenin kujt i ra qimja në pjatë dhe nëse nuk e gjenin e gjithë skuadra dënohet me qethje flokësh.

“Ose do gjeni personin ose skuadra juaj do shkojë për eliminim, për 2 ose 3 javë do jeni të eliminuar“, i tha Renato konkurrentëve.

Konkurrentët u shprehën se qimja nuk është e tyre dhe dy prej tyre zgjodhën të shpëtojnë skuadrën e të qethen.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *