Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Gjergj Luca i hakërrehet gazetares: Waww, ju jeni Fax News, wawww. Gazetarja: Imagjinoni çfarë ju bëni qytetarëve që silleni kështu

Administratori i kompanisë së peshkut “Rozafa” në Labinot-Fushë ka ofenduar gazetarët që po ndiqnin nga afër ngjarjen pasi humbi kontrollin nga përballja me protestuesit. Në një moment, Gjergj Luca i hakërrehet gazetares së Fax News, Entela Duka, e cila po e pyeste rreth problemeve që kishin ngritur banorët për kompaninë e tij dhe pretendimet se po ndot lumin Shkumbin.

“Waw aleluja, kush qenke ti, Fax News”, i thotë Luca. Ndërsa nuk mungon përgjigja e gazetares që vë sërish në pah çështjen kryesore të banorëve. “Kur sillesh me mua kështu, imagjino me banorët. Kjo është përgjigja”, thotë gazetarja.

“Nuk është aktrim. Ai ligji i çorbës për ju duhet të ishte i domosdoshëm”, shprehet Luca. Pasi humbi gjakftohtësinë në përplasjen me protestuesit që i kishin shkuar pranë fabrikës, bëri dhe shumë deklarata seksiste për gazetarët në terren.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *